Nowość!

Szkolenie Social Media w salonie fryzjerskim

Marzysz o tym, by Twoja pracownia fryzjerska stała się rozpoznawalną marką w mediach społecznościowych?

Chcesz nauczyć się, jak wykorzystać potencjał platform takich jak Facebook, Instagram czy TikTok, aby przyciągnąć nowych klientów i zyskać lojalnych obserwatorów?

Hair Academy serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fryzjerstwa oraz właścicieli salonów fryzjerskich na nasze najnowsze szkolenie „Social Media dla Salonów Fryzjerskich”.

To unikalna okazja, by zgłębić tajniki skutecznego wykorzystania mediów społecznościowych w branży fryzjerskiej.

Nasze Szkolenie Obejmuje:

• Strategie Social Media: Dowiedz się, jak stworzyć spersonalizowaną strategię mediów społecznościowych dostosowaną do Twojego salonu fryzjerskiego.
  • Kreowanie Wizerunku: Zyskaj wskazówki dotyczące tworzenia atrakcyjnych i profesjonalnych treści wizualnych oraz tekstowych.
  • Budowanie Społeczności Online: Odkryj techniki pozyskiwania i utrzymywania zaangażowanej społeczności online.
  • Narzędzia i Analiza: Poznaj narzędzia do planowania treści, monitorowania wyników i optymalizacji kampanii.
  • Case Studies i Praktyczne Wskazówki: Przeszkolimy Cię na podstawie rzeczywistych przykładów z branży fryzjerskiej.