Współpraca/Partnerzy


Michał Furmaniak
Senior Manager Hair Academy.

Autor szkoleń:

Indywidualnych

Mistrz w zawodzie fryzjer. Autor Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych na bazie nowej podstawy programowej do nauki zawodu dla Ośrodka Rozwoju Edukacji. Ekspert ds. kwalifikacji rynkowych. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu – Moderator. Mediator sądowy i pozasądowy. Metodyk kształcenia osób dorosłych. Trener VCC – Certyfikowany Trener Kompetencji Zawodowych. Instruktor z uprawnieniami pedagogicznymi oraz certyfikatem z trychologii z elementami dermatologii, endokrynologii, dietetyki i suplementacji.


Wojciech Meckier
Instruktor, ambasador marki Noberu of Sweden Poland.

Autor szkoleń:

Od zera do fryzjera męskiego

Od fryzjera do barbera

Pasjonat fryzjerstwa, wirtuoz brzytwy. Właściciel dwóch salonów. Zespołowi przekazuje zamiłowanie i zacięcie do zawodu. Wiedzą praktyczną dzieli się nie tylko na barberskich szkoleniach, ale także w szkole. Wziął udział w programie telewizyjnym „Piękno!”, gdzie odpowiadał za metamorfozy uczestników.


Krzysztof Klimczak
Instruktor, ambasador marki Noberu of Sweden Poland.

Autor szkolenia:

Nowoczesne techniki strzyżeń męskich z elementami barberingu

Laureat licznych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, uczestnik warsztatów u najlepszych kreatorów fryzur w Polsce oraz za granicą gdzie uzyskał kompetencje edukatora. Ekspert we fryzjerstwie męskim, potrafi wyczarować najbardziej architektoniczne cięcia. Specjalizuje się nie tylko w strzyżeniu ale także w goleniu twarzy oraz konturowania brody. Wieloletnie doświadczenie Krzysztofa Klimczaka pozwala na osiągniecie perfekcyjnych efektów swojej pracy.


Lucjan Szajbel
Instruktor, trener Kadry Polski CMC.

Autor szkolenia:

Barber Style

Współwłaściciel Kreator Academy, edukator z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu fryzjerów.

Dyrektor Artystyczny World Barber Champion konkurencji Creative Sprint oraz Salon Look. Aktywny międzynarodowy szkoleniowiec, szkoli trenerów i sędziów z ponad 30 państw.

Prezydent federacji CMC sekcja męska CAT Polonia. Wybrany najlepszym sędzią World Barber Champion 2018 r. i 2019 r. Osobowość CMC World 2020 r.


Dobrawa Piękos – Szymańska
Instruktorka, prekursorka nowego podejścia do fryzjerstwa.

Autorka szkoleń:

Precyzyjne cięcie

Kreatywne cięcie

Pierwszy w historii trener fryzjerstwa w Akademii Vidal Sassoon w Londynie. Opracowała autorską metodę nauczania rewolucjonizującą dotychczasowy sposób kształcenia fryzjerów. Od 2019 roku wykształciła ponad 4000 studentów, od amatorów po trenerów, którzy z powodzeniem realizują się w zawodzie
fryzjera.


Marlena Mańko
Edukator z wieloletnim stażem.

Autorka szkoleń:

Algorytm dwunastek

Reverse balayage

Dyplomowany nauczyciel zawodu, twórca i szkoleniowiec w projekcie Kairos Edu – szkolenia fryzjerskie, założycielka Akademii Fryzjerstwa Kairos Edu w Radzyniu Podlaskim, w której uczy praktycznych technik stylizacji włosów, koloryzacji i strzyżeń na najwyższym poziomie; organizator i instruktor szkoleń Master Class w kraju i za granicą. Doświadczenie zawodowe z koloryzacji i technik upięć zdobywała u największych mistrzów fryzjerstwa Europy Wschodniej. W swoim projekcie szkoleniowym Kairos Edu, od wielu lat współpracuje z Mistrzynią Świata we fryzjerstwie damskim i męskim.