Współpraca/Partnerzy

Agnieszka Kwiatkowska


Pedagog, instruktor, dyplomowany nauczyciel zawodu fryzjerstwa. Ukończyła liczne kursy z zakresu koloryzacji, strzyżeń, stylizacji, co doprowadziło ją do tytułu Mistrza Fryzjerstwa. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów i szkoleń zawodowych. Instruktor programowy, koordynatorka szkoleń, kursów i spotkań Hair Academy.


Rafał Krajewski
ARTISTIC MANAGER JBS OPTIMA / MOROCCANOIL


Jako jedyny polski stylista fryzur ukończył w Nowym Jorku Specjalistyczny kurs edukacji Moroccanoil dla trenerów i z tą marka związany jest od początku jej istnienia. Od najmłodszych lat pasjonował się tańcem towarzyskim, który pomógł mu rozwinąć poczucie piękna i unikalnej estetyki. Po długiej drodze zdobywania
wiedzy (w tym w stricte marketingowym zakresie), dokonał kompletnej
metamorfozy życia i zajął się fryzjerstwem. Od wielu lat współpracuje z prestiżowymi salonami w Polsce. Nadal szkoli się u najlepszych z branży fryzjerskiej – London Academy Toni&Guy i z nimi współpracuje. To tam ubiegał się o mistrzowskie tytuły. Od niedawna jest właścicielem jednego z najbardziej prestiżowych salonów fryzjerskich w Warszawie HairWatch by @Raf_Krajewski na modnym, warszawskim Powiślu i tam można znaleźć go na co dzień. Oprócz tego stylizuje do sesji Zdjęciowych, pokazów mody, filmów fashion. Bierze czynny udział w Fashion Week w Nowym Jorku, Londynie, a także stylizuje w corocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Wśród swojej Międzynarodowej klienteli zgromadził rzesze ambasadorów, stylistów i gwiazd show-biznesu. Wszyscy oni dostarczają mu inspiracji do tworzenia nowych stylów oraz dają ogromne zadowolenie z pracy.