Koloryzacja: Goldwell System @Pure Pigments – relacja z HairAcademy w Gdańsku

Zapoznanie uczestników z Goldwell System ze szczególnym naciskiem na @Pure Pigments. Omówienie technologii produktów Goldwell system i ich praktycznego wykorzystania w salonie. Praca z podstawowym zastosowaniem @Pure Pigments na modelkach w ramach usług – Washing, Morphing, Boosting, Cooling.

Goldwell System @Pure Pigments – szkolenie dające podstawowe umiejętności w pracy na produktach Goldwell System. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z technologią produktów Goldwell system: @Pure Pigments, Thickener, Bond Pro +, Color Remover oraz Structure equalizer oraz ich praktycznym wykorzystaniem. Wspólnie z instruktorem dokonają analizy włosów modelek i potrzeb związanych z koloryzacją, dobiorą rozwiązania spośród usług z wykorzystaniem @Pure Pigments: Color Boosting, Color Morphing, Color Cooling oraz Color Washing. Praktyka z wykorzystaniem mieszanek z zastosowaniem produktów Goldwell System odbywać się będzie na modelkach. 

Dobrawa’s show w Hair Academy

POBAW SIĘ PIGMENTAMI!

SZKOLENIE Z KOLORYZACJI I TWORZENIA MIESZANEK KOLORYSTYCZNYCH
Z WYKORZYSTANIEM GOLDWELL

W trakcie szkolenia nauczysz się:
» jak optymalnie wykorzystać w pracy dodatek pigmentów do produktów do koloryzacji
» jak uzyskać piękne pastele, zimne i ciepłe blondy, kolory metaliczne
» jak neutralizować niepożądane odcienie
» przetestujesz różnorodne mieszanki kolorystyczne, które wykorzystasz w codziennej pracy

Continue reading

Play with @Pure Pigments w HairAcademy w Gdańsku – relacja

Szkolenie z zakresu koloryzacji w technologii GOLDWELL.

Zapoznanie uczestników z możliwościami koloryzacji jakie daje Goldwell System. Uruchomienie kreatywności w pracy różnorodnymi mieszankami przy włosach siwych, blond ciemnych w ramach usług możliwych do wykonania z @Pure Pigments – Washing, Morphing, Boosting, Cooling. Przybliżenie technologii i praktyka zastosowania Thickener oraz Bon Pro +.