Dobrawa’s show w Hair Academy

POBAW SIĘ PIGMENTAMI!

SZKOLENIE Z KOLORYZACJI I TWORZENIA MIESZANEK KOLORYSTYCZNYCH
Z WYKORZYSTANIEM GOLDWELL

W trakcie szkolenia nauczysz się:
» jak optymalnie wykorzystać w pracy dodatek pigmentów do produktów do koloryzacji
» jak uzyskać piękne pastele, zimne i ciepłe blondy, kolory metaliczne
» jak neutralizować niepożądane odcienie
» przetestujesz różnorodne mieszanki kolorystyczne, które wykorzystasz w codziennej pracy

Szkoleni e dające podstawowe umiejętności w pracy na produktach Goldwell System. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z technologią produktów Goldwell system: @Pure Pigments, Thickener, Bond Pro +, Color Remover oraz Structure equalizer oraz ich praktycznym wykorzystaniem. Wspólnie z instruktorem dokonają analizy włosów modelek i potrzeb związanych z koloryzacją, dobiorą rozwiązania spośród usług z wykorzystaniem @Pure Pigments: Color Boosting, Color Morphing, Color Cooling oraz Color Washing. Praktyka z wykorzystaniem mieszanek z zastosowaniem produktów Goldwell System odbywać się będzie na modelkach.

Praca uczestników w parach na 1 modelce.

Miejsca i terminy szkoleń:
Hair Academy Gdańsk − 04 i 18.02 oraz 17.03
Jaworzno − 03.02
Poznań − 10.02 oraz 17.03
Lublin − 10.02
Warszawa − 10.02 oraz 17.03
Wrocław − 10.02 oraz 17.03

Koszt:
Zamówienie produktów Goldwell:
1 200 zł netto
Punkty Premiowe: 240 gw
Gotówka brutto: 1 000 zł

Koszt szkolenia zawiera: uczestnictwo w szkoleniu, lunch, materiały szkoleniowe (folder techniczny, karta pracy)

Uczestnicy powinni przynieść ze sobą: suszarkę, prostownicę, szczotki do modelowania, klipsy 8 szt.
Czas trwania szkolenia: 6 godzin